Nyt et veldig spesielt kveldsmåltid på Camp Barentz, en villmarksleir 12 km fra Longyearbyen. Kombiner jakten på nordlys med en deilig middag og presentasjon om nordlyset.
Om denne aktiviteten
- Gratis kansellering
- Kanseller inntil 24 timer i forveien og få hele beløpet refundert
- Covid-19-forholdsregler
- Særskilte helse- og sikkerhetstiltak gjelder. Les mer
- Bestill nå og betal senere
- Reserver nå og betal senere for å bestille plass uten kostnader i dag. Lære mer
- Varighet 3 timer
- Sjekk tilgjengelighet for å se starttidspunkter
- Guide
- Engelsk
- Henteservice er inkludert.
- Henting med buss fra hotellet. Gjester bør være klare utenfor. Vennligst sikre at vi blir informert om hvilke av de nevnte stedene bør du bli plukket opp fra. Den samme bussen vil plukke opp alle gjestene, og kan derfor komme et par minutter senere enn planlagt starttidspunkt avhengig av hvor du er.
Velg antall deltakere og dato
Deltakere
Dato
Husk å ta med
- Varme sko
- Varme klær
Ikke tillatt
- Alkohol og narkotika
Godt å vite
- Sikkerhet er den høyeste prioriteten på denne aktiviteten. Dy må kunne forstå instruksjonene som guiden gir deg. For å delta er det derfor nødvendig at du snakker og forstår engelsk, eller et av de skandinaviske språkene.
- Klær kan lukte røyk etter opplevelsen.
- Deltakere må være i stand til å gå inn i bussen (3 store trinn) og over terskelen på hytta (ca. 20 cm).