Besøk alle 5 landsbyene i den fargerike nasjonalparken Cinque Terre, på denne guidede turen fra Firenze. Velg å legge til lunsj på en vakker terrasse, og/eller en givende vandretur gjennom kystnære vinmarker.
Om turen
- Gratis kansellering
- Kanseller når som helst og få full refusjon
- Covid-19-forholdsregler
- Særskilte helse- og sikkerhetstiltak gjelder. Les mer
- Varighet 13 timer
- Sjekk tilgjengelighet for å se starttidspunkter
- Guide
- Engelsk
Velg antall deltakere og dato
Deltakere
Dato
• Møt opp foran Santa Maria Novella togstasjon, ved taxiholdeplassen, som ligger rett over gaten fra McDonald's utenfor stasjonen. • Se etter guiden i GetYourGuide-antrekk, og som holder et rødt GetYourGuide-skilt.
Åpne i Google Maps ⟶Husk å ta med
- Behagelige sko
- Hatt
- Badetøy
- Håndkle
- Solkrem
- Drikkevann
- Lukkede sko
Ikke tillatt
- Høyhælte sko
- Sandaler eller flip-flops
- Åpne sko
Godt å vite
- Reiseplanen kan endres på grunn av veistenginger, dårlig vær eller uforutsette hendelser.
- Hvis du ønsker å bli igjen i Cinque Terre etter at turen er avsluttet, eller reise fra Firenze med tog etter turen, er du velkommen til å ta bagasjen din med deg.
- Det anbefales å bestille togreiser fra Firenze etter kl. 21:30, for å gi tid til eventuelle trafikkforsinkelser på hjemreisen.
- Fra 1. november til 31. mars er båtreisen ikke tilgjengelig og erstattes med tog.
- I tilfelle dårlig vær er ikke båtturen tilgjengelig. I dette tilfellet blir båten erstattet med tog.
- Lunsj kan velges som et tillegg under bestillingsprosessen.