
Napoli: Omvisning og adgang til Cristo velato
- Varighet: 2,5 timer
Fra NOK 424
Fra
NOK 381per person
Vil du vite mer om aktiviteter i Cappella Sansevero? Trykk her for full oversikt
Besøket i byen Napoli var uttømmende og komplett. Giulia, guiden vår, var veldig snill og ekstremt tilgjengelig i forklaringene, og etterlot oss et vell av nysgjerrigheter om byen og dens kultur, fakta ukjent for oss til nå. Kaffen ble vennlig tilbudt av byrået i den berømte Bar Nilo (veldig bra, det er virkelig verdt det!) Å oppdage årsaken til sin berømmelse. Stopp ved kapellet i San Severo og katedralen for å avslutte er fantastisk.
Interessant tur full av informasjon. Lett å finne møtepunkt. Guiden, en ung, men veldig forberedt og lidenskapelig gutt, ga oss mye informasjon og nysgjerrighet selv i ventetiden på besøket til den tilslørte Kristus, da de dessverre ikke var spesielt overfylt 1. november. mulighet til omvisning for å gjøre prioritert tilgang.
For de som meg som besøker Napoli for første gang vil jeg gjerne gi noen råd: ta den guidede turen Cristo Velato og spaccanapoli umiddelbart. Dette vil tillate deg å se byen litt og motta viktige råd om hvordan du kan flytte og til og med mer Det er viktig å besøke Veiled Christ og hopper over kilometerkøer