
Fra London: Heldagstur til Cotswolds med en liten gruppe
- 9 timer
Fra
NOK 802per person
Fra
NOK 802per person
Fra
NOK 1.256per person
Fra
NOK 930per person
Fra
NOK 872per person
Fra
NOK 1.035per person
Fra
NOK 756per person
Fra
NOK 988per person
Fra
NOK 6.976Per gruppe opp til 8 personer
Fra
NOK 756per person
Fra
NOK 1.163per person
Fra
NOK 1.744per person
Disse opplevelsene i Burford har ekstra tiltak mot COVID-19:
Vil du vite mer om aktiviteter i Burford? Trykk her for full oversikt
Dagen var godt planlagt og stoppene var veldig sjarmerende. Turistguiden vår var veldig informativ og engasjerende. Jeg likte det faktum at vi i Oxford fikk et kart for en selvguidet vandretur. Det ville være nyttig i fremtiden å ha en liste over anbefalte spisesteder, beste te/kaffe eller snacks.
Graham var vår hyggelige sjåfør. Han var helt fersk, og kunne dessverre ikke guide oss, derfor fikk vi refundert halve billettprisen. Det var helt greit å se seg om på egenhånd. Mye kjøring, men dagen gikk veldig fort. Kunne gjerne hatt mer tid på hvert sted, men dagen var lang nok som den var.
Flott tur. Hyggelig og kunnskapsrik guide. Vi fikk god tid til å gå rundt på egenhånd i alle byene vi besøkte. Turen anbefales på det varmeste.
Oxford er absolutt verd et besøk, og turen gjennom vakre Cotswolds var et fint tillegg.